Сьогодні в
Івано-Франківському інституті менеджменту ТНЕУ навчається понад 2500 студентів на денній та заочній формах навчання. Навчальний процес забезпечують 6 кафедр (фінансів і кредиту, менеджменту та маркетингу, міжнародної економіки, обліку та аудиту, гуманітарних дисциплін, фундаментальних дисциплін), на яких працює понад 140 викладачів, з них – 12 докторів наук, 15 професорів, понад 70 кандидатів наук, доцентів.
На кафедрах створено
власні наукові школи, що дозволяє підвищувати якість навчально-виховного процесу та суттєво розширювати діапазон фахової підготовки студентів, залучаючи їх до наукової роботи, участі в науково-практичних конференціях та олімпіадах регіонального та всеукраїнського рівнів.
Івано-Франківський інститут менеджменту
співпрацює з українськими та зарубіжними університетами, серед яких: Києво-Могилянська академія, Київський національний торгово-економічний університет, Таврійський національний університет ім. В.І.Вернадського, Криворізький економічний інститут КНЕУ ім. В.Гетьмана, Полтавський університет споживчої кооперації, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Ягелонський університет (Польща).
Кафедри ІФІМ ТНЕУ беруть участь у
міжнародних науково-дослідних проектах «ТЕМПУС» , «Бістро-ТАСІС» , «Еразмус» .
Навчальний процес у ІФІМ ТНЕУ побудований на поєднанні традиційних і новітніх навчальних технологій. В розпорядженні студентів 76 комп’ютерів, локальна мережа, доступ до мережі Інтернет. Ресурси бібліотеки навчальної та економічної літератури нараховують 40 000 примірників, читальний зал обслуговує за єдиним читацьким формуляром понад 2000 читачів.
Івано-Франківський інститут менеджменту готує фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр» , «спеціаліст» , «магістр» за 5 напрямами:
«Фінанси і обліку» ;
«Міжнародна економіка» ;
«Маркетинг» ;
«Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» .
Випускники інституту мають можливість продовжувати навчання в аспірантурі та докторантурі ТНЕУ (в університеті функціонують 2 спеціалізовані вчені ради із захисту докторських та 3 із захисту кандидатських дисертацій за 7 напрямами).
За роки свого існування інститут підготував більш ніж 3500 спеціалістів та магістрів. Конкурентна спроможність Івано-Франківського інституту менеджменту порівняно з іншими навчальними закладами регіону – беззаперечна, оскільки отримані студентами знання з економічних спеціальностей дозволяють їм успішно працевлаштовуватися.
Випускники інституту працюють в банківських установах, казначействі, податковій інспекції, фінансових установах, бізнес структурах, обіймаючи керівні посади: І.Л. Александрович – фінансовий директор ВАТ « Нафтохімік Прикарпаття» , І.Б. Кочкодан – керуючий філією Приватбанку м. Івано-Франківська, Р.М. Чучвич – менеджер з кадрових питань компанії « Трейд-інвест ІФ» , А.В. Стецевич – керуючий Івано-Франківською філією банку « Форум», В.А. Прокопів – директор рекламної агенції « Афіни», Н. М. Луців – менеджер персоналу корпорації « DRD» (штат Вашингтон, США), В. І. Гончаров – директор Західно-Українського відділення СП « Чайна компанія», С. В. Пернаровська директор туристичної агенції «Світ-тур», В. М. Бачкур – директор будівельної компанії «АГРІКА», І. В. Величко – головний бухгалтер Івано-Франківської філії компанії «Союзвіктан» , Л.Я. Семенів – директор туристичної фірми «Скай».
ІФІМ ТНЕУ Приймає на місця державного замовлення та контракт абітурієнтів на денну і заочно-дистанційну форми навчання за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр на напрями підготовки:
- Маркетинг, з фаховим спрямуванням - Маркетинг в туризмі;
-Менеджмент, з фаховим спрямуванням -
Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності;
- Міжнародна економіка, з фаховим спрямуванням-Міжнародний туризм;
- Облік і аудит;
- Фінанси і кредит.
Перелік предметів сертифікатів, які будуть зараховуватися для конкурсного відбору на денну та заочно-дистанційну форми навчання
Напрям підготовки
|
Предмет
|
– міжнародна економіка;– менеджмент;
|
1. українська мова та література;2. математика ;3. іноземна мова, або географія – профільний
|
– маркетинг; |
1. українська мова та література;2. математика ;3. географія, або історія України – профільний. |
– облік і аудит;– фінанси і кредит. |
1. українська мова та література;2. математика ;3. географія, або історія України – профільний. |
Мінімальна кількість балів у поданих сертифікатів 124, профільний – 140
Без подання сертифікату за результатами фахового вступного випробування з Економіки мають право на зарахування: особи, що здобули ОКР молодшого спеціаліста і вступають для продовження навчання за ОКР бакалавр.
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
Івано-Франківського інституту менеджменту
Тернопільського національного
економічного університету
РАДО ВІТАЄ ВАС